Animator zabaw i czasu wolnego – oferta pracy

3 marca 2018

KOM – Centrum Kreatywnej Edukacji i Twórczej Zabawy
Organizujemy dla dzieci czas wolny, angażując je do twórczego myślenia i działania. Pracujemy w oparciu o teorię Inteligencji Wielorakich, rozbudzając wszechstronne zainteresowania i ciekawość świata. Podczas warsztatów integrujemy, uczymy współpracy, inspirujemy do krytycznego myślenia i kreatywnego działania. Wydobywamy i uwalniamy potencjał dziecięcych umysłów.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pozytywnych osób na stanowisko:
Animator zabaw i czasu wolnego dla dzieci

miejsce pracy: Milicz, Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny, ul.Jarosława Dąbrowskiego 3

czas pracy: popołudnia i weekendy

obowiązki:

– organizacja czasu wolnego dla dzieci
– prowadzenie urodzin, warsztatów i programów dla dzieci
– opracowywanie koncepcji oraz tworzenie materiałów pomocniczych do
realizacji zadań

wymagania:

– wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe, kierunkowe (zawód
związany z edukacją, psychologią, kulturą, sztuką)
– doświadczenie w pracy z dziećmi
– samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie
– kreatywność i odpowiedzialność w działaniu
– dyspozycyjność w weekendy

mile widziane:
– prawo jazdy kat. B
– znajomość języka angielskiego

oferujemy:
– elastyczne godziny pracy
– zdobywanie doświadczenia i wiedzy w dziedzinie rozwijania kreatywności

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres biuro@kom.edu.pl

Prosimy o umieszczenie formuły w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).