jubileusze i urodziny EMOCJAMI PISANE

Przed zdmuchnięciem kolejnych rocznicowych świeczek z nostalgią podsumowujemy minione lata i z nadzieją otwieramy kolejny rozdział naszego życia. Dobrze przeżyć ten moment z rodziną i przyjaciółmi – podarować sobie i bliskim radosne wrażenia i niezapomniane emocje. Nic nie powinno zepsuć tej chwili, dlatego tak ważna jest dobra organizacja przyjęcia jubileuszowego, na którym nie może zabraknąć:

• nastrojowo przygotowanej sali
  • tortu i szampana
  • przepysznego menu, uwzględniającego dietetyczne preferencje gości
  • sprawnej obsługi kelnerskiej
  • świetnej muzyki
  • prezentacji pamiątkowych zdjęć

Organizacja przyjęcia jubileuszowego w KOM

Wybór KOM na organizację przyjęcia zawsze jest miłą niespodzianką dla gości. Wygodnie zaaranżowane wnętrza dawnej bombkarni z nastrojowym muzeum bombki, w otoczeniu lasów i stawów Doliny Baryczy są unikatową propozycją wynajmu. Przyjęcia i bankiety organizujemy w Sali Wielofunkcyjnej, o powierzchni ok. 180 m2. To bardzo komfortowa, klimatyczna przestrzeń z kilkoma niezależnymi wejściami, w tym jednym od strony ogrodu i parkingu. Przestrzeń Sali Wielofunkcyjnej daje wiele możliwości aranżacji miejsc siedzących dla gości: elegancko – przy okrągłych stołach bankietowych, przy stołach prostokątnych i przy wysokich stolikach koktajlowych w wersji na stojąco. Na zapleczu Sali znajduje się garderoba z łazienką, którą na czas imprezy oddajemy do dyspozycji organizatora imprezy.

Naszą domeną jest tworzenie klimatu wydarzenia. Koncepcję aranżacji i dekoracji budujemy na wartościach planowanej ceremonii. Dla gości przyjęcia ustawiamy okrągłe stoły, nakryte długimi obrusami, w srebrno – grafitowej kolorystyce. Sala Wielofunkcyjna jest w pełni przystosowana do imprez tanecznych, zorganizowanie miejsca dla zespołu muzycznego czy didżeja nie stanowi dla nas żadnego problemu, a dobra akustyka sali wzmacnia emocjonalny efekt. Wyjątkowy nastrój każdej uroczystości podkreślają świece i kompozycje florystyczne z żywych kwiatów. Spójność kolorystyczna, z motywem przewodnim daje elegancki i zaskakujący efekt.

Decydując się na organizację przyjęcia w KOM, nasi klienci nie muszą się martwić żadnymi detalami. My zajmujemy się wszystkim, od przygotowania sali, poprzez podanie wyjątkowych potraw, aż po kompleksową obsługę kelnerską. Oferujemy kilka zróżnicowanych propozycji menu. Dania ciepłe są serwowane w podgrzewanych bemarach, a serwis kawowy i zimne przekąski na szwedzkich stołach. Podczas spotkania z naszym sprzedawcą można ustalić indywidualne modyfikacje w zakresie wybranego menu, alkoholi i ogólnych warunków obsługi. W ramach organizacji urodzin dajemy naszym Klientom możliwość wyboru tortu, który zamawiamy z tematyczną dekoracją i uroczyście serwujemy podczas przyjęcia.

Organizowanie przyjęć sprawia nam olbrzymią przyjemność. Z satysfakcją, realizujemy pomysły klientów, obserwując, jak z naszym zaangażowaniem wizje stają się rzeczywistością. Naszym atutem jest doświadczenie i przekonanie, że piękno to suma detali. Rozumiemy wyjątkowość tego przyjęcia. Na etapie przyjmowania rezerwacji wspólnie z klientem planujemy agendę całego wydarzenia:

• godzinę rozpoczęcia i zakończenia imprezy
  • menu i napoje na powitanie
  • godziny podania kolejnych pozycji ustalonego menu
  • czas wprowadzenia atrakcji dodatkowych

Ustalamy kolorystykę i motyw przewodni, który wyróżni każdą ceremonię i zaskoczy gości.

Atrakcje i drobne prezenty dla gości mogą pełnić podwójną funkcję i być także cudowną dekoracją każdego przyjęcia. W małym kolorowym pudełeczku można zamknąć dobrej jakości słodycze. Winietki i wizytówki mogą być eleganckim elementem wystroju, pasującym do reszty dekoracji. Ciekawą atrakcją jest foto studio (ramka + zabawne akcesoria), w którym goście sami mogą zrobić sobie zdjęcie i zatrzymać radosne emocje w czasie. Na przyjęciach, w których uczestniczą dzieci sugerujemy zorganizować dla nich osobne stoliki, kreatywny kącik zabaw lub animacje przeprowadzone przez naszych edukatorów. Dzieci ucieszą się ze spersonalizowanych lizaków, balonów na hel czy buteleczek z domową lemoniadą.

balony marzeń
Balony marzeń to idealny pomysł na każde przyjęcie z udziałem dzieci. Goście wypuszczają balony w niebo, unosząc swoje marzenia i skryte życzenia! Balony z helem mogą tworzyć także piękną dekorację, podkreślającą dziecięcy charakter wydarzenia.
koszt: 6 zł / os.

foto studio
Foto Ramka to doskonała integracja gości podczas każdego wydarzenia i ciekawy pomysł na rozkręcenie imprezy. W fotograficznym studio KOM przygotowujemy 1 dużą ramkę + akcesoria dedykowane tematowi imprezy, a goście swoimi aparatami fotograficznymi sami robią sobie zdjęcia. W foto studio nie trzeba nikogo namawiać do pozowania i korzystania rekwizytów, nawet najbardziej nieśmiałe osoby chętnie biorą udział w tej niezobowiązującej zabawie.
koszt: 60 PLN

kreatywny kącik dla dzieci
Podczas spotkań rodzinnych warto zadbać o aranżację przestrzeni dla najmłodszych gości. Zainteresowane zabawą dzieci – w miejscu dedykowanym specjalnie dla nich, w którym czują się swobodnie i komfortowo – dają rodzicom okazję do przyjemnego, spokojnego spędzenia czasu. Proponujemy zorganizowanie dla maluchów kreatywnego kącika z niskimi stolikami i pufkami, w którym przygotujemy zestaw kolorowanek, łamigłówek i gier planszowych rozwijających dziecięcą wyobraźnię.
koszt: 60 zł

zabawa z animatorem
Podczas imprez okolicznościowych organizatorzy dbając o najmłodszych uczestników coraz częściej angażują profesjonalnych opiekunów dziecięcych. W tej roli doskonale sprawdza się nasza kadra. Animatorzy KOM to ludzie z pasją, kochający dzieci i zabawę. Każda przeprowadzana przez nas animacja ma wymiar edukacyjny, rozwijający wyobraźnię i kreatywność. Standardowa oferta dotyczy zorganizowania 1-godzinnej zabawy dla max 10 osób.
koszt: 200 zł