Wycieczka po najciekawszych atrakcjach Doliny z regionalnym lunchem – Dni Karpia 2021

24 sierpnia 2021

Zapraszamy do Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego w Miliczu! Z nami zaplanujesz swój letni dzień, wybierając sposób spędzenia czasu – pieszo lub rowerem – po najciekawszych atrakcjach Doliny Baryczy.
W ramach biletu:
– pakiet Kreatywny KOMpas z opisem trasy wycieczkowej i grą terenową
– wejście do Muzeum Bombki z audioprzewodnikiem
– voucher na regionalny lunch (o wartości 30 PLN)
Na przystanku KOŁO KOM, z kuchnią z natury, czekać będzie na Ciebie lunch na bazie produktów lokalnych certyfikowanych znakiem „Dolina Baryczy Poleca”. Bilet upoważnia również do bezpłatnego wstępu do Muzeum Bombki z audioprzewodnikiem, gdzie zgromadzonych zostało ponad 6 tys. szklanych ozdób choinkowych zachwycających kształtami i kolorami. Na stronie www.kom.edu.pl w zakładce „wycieczki rodzinne” znajdują się do wyboru trasy: rowerowa trasą dawnej kolejki wąskotorowej, rowerowa przez lasy i stawy oraz piesza po atrakcjach Milicza. Do każdej trasy kompletujemy kreatywny przewodnik – grę terenową z zadaniami i łamigłówkami. Na przystanku KOŁO KOM w Fish Trucku do wykorzystania jest bon o wartości 30 zł na dania z menu. Bilet można wykorzystać w każdy weekend września (sobota i niedziela w godz. 11:00 – 18:00).

Bilety dostępne w Kawiarni „Stara Bombkarnia” w tygodniu w godzinach 9:00 – 15:00 oraz w weekendy w godzinach 11:00 – 18:00.
Cena za bilet/1 szt.: 65 zł

Bilety do zrealizowania w następujące weekendy:

  • 4-5 września
  • 11-12 września
  • 18-19 września
  • 25-26 września
  • 2-3 października

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach realizowanych w ramach tegorocznej edycji Dni Karpia! Kalendarz wydarzeń na www.dnikarpia.barycz.pl