Sale Przedmiotowe

Nowocześnie wyposażone pracownie tematyczne, które służą twórczej myśli i umożliwiają swobodną pracę na najwyższej jakości sprzęcie. Sale znajdują się w odremontowanym w 2017 roku budynku, który na co dzień pełni funkcję szkoły rozwijającej kreatywność i wyobraźnię. Dobrze zaprojektowana przestrzeń sal pozwala na prowadzenie każdego rodzaju warsztatu – od spotkań w formie prezentacji i wykładu, po angażujące w ruch i dialog warsztaty sensoryczne.

Do dyspozycji są następujące sale przedmiotowe: informatyczna, przyrodnicza, sala eksperymentu i mediateka. Każda z nich wyposażona jest w tablicę interaktywną z rzutnikiem z możliwością modułowego układu warsztatowego. Pracownia informatyczna posiada 16 stanowisk komputerowych ze słuchawkami, które umożliwiają zarówno pracę w grupie jak i realizację indywidualnych projektów. Sala wyposażona jest również w sprzęt do nauki kodowania i programowania, okulary VR oraz drukarkę 3D. W pracowni przyrodniczej i sali eksperymentu znajdują się pomoce naukowo-dydaktyczne i sprzęt badawczy, które służą realizacji kompleksowych projektów o tematyce przyrodniczej, chemicznej i fizycznej. Mediateka daje możliwość aranżacji przestrzeni warsztatowej z wykorzystaniem regulowanych i mobilnych stołów. Pracownie są w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – w budynku znajduje się przeszklona winda, a ciągi komunikacyjne dostosowane są do wózków inwalidzkich.

Powierzchnia:

• 45 – 55 mkw – sale tematyczne
  • 103,85 mkw – mediateka

Wyposażenie:

• 20 miejsc siedzących
  • stoły: mobilne, prostokątne z możliwością regulacji
  • tablica interaktywna z rzutnikiem
  • nagłośnienie
  • klimatyzacja
  • rolety zewnętrze

Szczegóły:

• mikrofony bezprzewodowe
  • flipchart
  • mównica
  • bezprzewodowe łącze Wi-Fi

Opcja dodatkowa:

• serwis kawowy (kawa, herbata, woda, 1,5 szt. ciasta / os., kruche ciastka, owoce sezonowe) – 35 zł / os.
  • obiad jednodaniowy (mięsny lub wersja wege z napojem) – 30 zł / os.