Muzealna Gra Detektywistyczna

Cena:
Okres dostępności:
cały rok

Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnej grze detektywistycznej, która jest interakcyjną opcją zwiedzania Muzeum Bombki dla dzieci. Zabawa polega na rozwiązywaniu zadań, opartych na teorii Inteligencji Wielorakich – językowych, logicznych, przyrodniczych, wizualnych, ruchowych i muzycznych. Uczestnicy dzięki odkrywaniu kart z ciekawostkami zdobywają informacje o ekspozycji i kolekcjonerskich zbiorach. Przewodnikiem po grze jest opiekun dziecka, który otrzymuje instrukcje pomocnika Świętego Mikołaja. Celem gry jest rozbrojenie bombko-bomby, którą ukrył w muzeum Złodziej Świąt. Nagrodą są pamiątkowe przypinki Detektywa/ki Bombki.
Gra dostępna w kasie Muzeum Bombki.

W cenie:

• zestaw Detektywa/ki z pakietem zadań
  • wejście do Muzeum Bombki

Dodatkowo:

• na miejscu możliwość skorzystania z oferty Kawiarni Stara Bombkarnia oraz weekendowo z oferty Fish Trucka

Szczegóły:

• interakcyjna zabawa muzealna dla dzieci młodszych z opiekunami (5+)