KAWIARNIA I MINIKOM

Kawiarnia Stara Bombkarnia, to miejsce z historią. Mieści się w budynkach dawnej milickiej fabryki szklanych ozdób choinkowych. Dziś w obszernej, postindustrialnej przestrzeni łączy przyjazne bistro z kreatywną strefą dla dzieci i Bezpiecznymi Strefami Relaksu w ogrodzie. Zaaranżowana przestrzeń hołduje zasadzie życia bez pośpiechu – czerpania przyjemności z drobnych rzeczy i delektowania się kuchnią z natury. W Strefach Relaksu można rodzinnie spędzić czas na grach planszowych i podwórkowych. Atrakcją kawiarni jest Muzeum Bombki

Proces przygotowania menu jest zgodny EKOdeklaracjąKOM – świeżo, ekologicznie, w oparciu o lokalne zasoby. Produkty w menu pochodzą z lasów, stawów, pól, łąk i sadów Doliny Baryczy. Dostawcy – lokalni producenci, certyfikowani znakiem Dolina Baryczy Poleca, dbają o tradycyjne receptury i naturalne uprawy.

Turyści wybierają KOM na wygodny start w Dolinę Baryczy ze względu na duży, ogrodzony parking i bezpośrednią lokalizację przy malowniczej ścieżce rowerowej, na trasie dawnej kolejki wąskotorowej. Rozpoczynając wyprawę po nadbaryckich szlakach, w Kawiarni Stara Bombkarnia można się zaopatrzyć w komplet map i informatorów turystycznych lub Powitalny KOMplet (a w nim: bawełniana torba, przewodnik po Muzeum Bombki, pamiątkowa bombka muzealna, dekorowana wzorem dolnośląskim i gadżet KOM).

 

Godziny otwarcia:

KLIENCI INDYWIDUALNI

tylko w sezonie maj – wrzesień, w każdą sobotę i niedzielę, w godz. 10.00-18.00
poza sezonem – nieczynne

 

GRUPY ZORGANIZOWANE | WYCIECZKI SZKOLNE

codziennie – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w biurze KOM