Kreatywny KOMpas

Seria KOMpas w DOLINIE to mini przewodniki turystyczne jednodniowych tras po Dolinie Baryczy. Wycieczki są opracowane pod kątem atrakcyjności dla rodzin z dziećmi. Z Aplikacją Dolina Baryczy można dodatkowo zbierać na każdej z tras punkty bonusowe przy wybranych atrakcjach, które następnie w punktach usługowych można wymienić na promocyjne kupony.

Pobierz aplikację i odkrywaj szlaki turystyczne Doliny Baryczy: Google Play I App Store

Do każdej trasy można dokupić GRĘ TERENOWĄKREATYWNY KOMpas (30,- PLN), która rozwija 8 inteligencji – językową, matematyczno-logiczną, przestrzenno – wizualną, przyrodniczą, muzyczną, ruchową, inter- i intrapersonalną. Zadania sprzyjają nie tylko zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu kreatywności i wyobraźni, ale są przede wszystkim świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu.

Koncepcja wyzwań w KREATYWNYM KOMpasie jest oparta na Teorii Inteligencji Wielorakich. Według Howarda Gardnera, amerykańskiego psychologa, profesora Uniwersytetu Harvarda, istnieją różne rodzaje inteligencji. Należy więc zadać sobie pytanie: które inteligencje u mnie dominują?, a nie: czy jestem inteligentny? Podróżując z naszymi kreatywnymi przewodnikami, będziecie mieli okazję sami się przekonać, z jakiego obszaru inteligencji wyzwania są dla Was łatwiejsze i przyjemniejsze, a które nie są źródłem satysfakcji.