Przyjęcia Okolicznościowe

Unikatowe wnętrza dawnej bombkarni, urządzone w nowoczesnym, dizajnerskim stylu nadają każdemu wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Atmosfera wnętrza w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technicznym, perfekcyjną organizacją i kompetentną obsługą tworzą pakiet idealnego miejsca na organizację przyjęcia. Goście KOM mają komfortową okazję dopasowania przestrzeni do rodzaju swojego przyjęcia, ponieważ każda z sal jest urządzona w innym stylu, ma swój charakter i unikatowy klimat:

  • Sala Wielofunkcyjna – to nowoczesny dizajn na ok. 200 m2, z zapleczem cateringowym. Jest wyciszona akustycznie – idealna dla organizacji imprez wymagających dobrego nagłośnienia. Położenie sali w kontekście budynku i przyległego terenu na zewnątrz, czyni z niej całkowicie samodzielny moduł z niezależnymi ciągami komunikacyjnymi, wygodnymi dla gości i obsługi. W układzie bankietowym, przy okrągłych stołach może pomieścić ok. 80 osób.
  • KOMnata Bombki – idealna przestrzeń na mniejsze bankiety, z nastrojowym oświetleniem, w otoczeniu ponad 6 000 szklanych ozdób choinkowych, skrzących się w kolorowych ekspozytorach.
  • Kawiarnia Stara Bomkarnia – przestrzeń otwarta z kreatywną strefą dla dzieci, idealna na organizację małych spotkań towarzyskich. Rezerwacja boxu zapewnia komfort prywatności, dając jednocześnie możliwość obserwacji dzieci, bawiących się w miniKOM.

Galeria