komunie i chrzciny DLA CAŁEJ RODZINY

Komunia i chrzciny to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Trzeba wziąć pod uwagę, że świętowanie powinno zakończyć się wczesnym wieczorem. Zaproszeni goście następnego dnia idą zwykle do pracy i dlatego powinno się pozostawić im czas na odpoczynek. Aby uroczystość i następujące po nim przyjęcie przebiegały w ciepłej atmosferze, warto zadbać o:

  • zarezerwowanie wygodnej przestrzeni, z rekreacyjnym otoczeniem
  • wybranie różnorodnego menu, dostosowanego do pory dnia
  • zamówienie tematycznego tortu i lodowych deserów
  • zrobienie eleganckich dekoracji z żywych kwiatów
  • organizację kącika zabaw dla najmłodszych gości

Organizacja komunii i chrzcin w KOM

Wybór KOM na organizację przyjęcia zawsze jest miłą niespodzianką dla gości. Elegancko zaaranżowane wnętrza dawnej bombkarni z nastrojowym muzeum bombki są unikatową propozycją wynajmu. Przyjęcia i bankiety organizujemy w Sali Wielofunkcyjnej (dla grup powyżej 30 osób) lub w KOMnacie Bombki (przy mniejszych przyjęciach). To komfortowa, klimatyczna przestrzeń z kilkoma niezależnymi wejściami.

W tworzenie klimatu przyjęcia wkładamy całe nasze serce. Koncepcję aranżacji i dekoracji budujemy na wartościach planowanej ceremonii. Dla gości przyjęcia ustawiamy okrągłe stoły, nakryte długimi obrusami, w srebrno – grafitowej kolorystyce i białe wysokie stoliki koktajlowe. Wyjątkowy nastrój każdej uroczystości podkreślają świece i kompozycje florystyczne z żywych kwiatów. Spójność kolorystyczna, z motywem przewodnim daje elegancki i zaskakujący efekt.

Decydując się na organizację przyjęcia w KOM, nasi klienci nie muszą się martwić żadnymi detalami. My zajmiemy się wszystkim, od przygotowania sali, poprzez podanie wyjątkowych potraw, aż po kompleksową obsługę kelnerską. Oferujemy kilka zróżnicowanych propozycji menu. Dania ciepłe są serwowane w podgrzewanych bemarach, a serwis kawowy i zimne przekąski na szwedzkich stołach. Podczas spotkania z naszym sprzedawcą można ustalić indywidualne modyfikacje w zakresie wybranego menu i ogólnych warunków obsługi. W ramach organizacji dajemy naszym Klientom możliwość wyboru tortu, który zamawiamy z tematyczną dekoracją i uroczyście serwujemy podczas przyjęcia.

Rozumiemy wyjątkowość tego przyjęcia. Na etapie przyjmowania rezerwacji wspólnie z klientem planujemy agendę całego wydarzenia:

  • godzinę rozpoczęcia i zakończenia imprezy
  • menu i napoje na powitanie
  • godziny podania kolejnych pozycji ustalonego menu
  • czas wprowadzenia atrakcji dodatkowych

Organizowanie przyjęć sprawia nam olbrzymią przyjemność. Z satysfakcją, realizujemy pomysły klientów, obserwując, jak z naszym zaangażowaniem wizje stają się rzeczywistością. Naszym atutem jest doświadczenie i przekonanie, że piękno to suma detali.

Na przyjęciach, w których uczestniczą dzieci sugerujemy zorganizowanie dla nich osobnych stolików, kreatywnego kącika zabaw lub animacji przeprowadzanych przez naszych edukatorów. Dzieci ucieszą się ze spersonalizowanych lizaków, balonów na hel czy buteleczek z domową lemoniadą. Ciekawą atrakcją jest foto studio (ramka + zabawne akcesoria), w którym goście sami mogą zrobić sobie zdjęcie i zatrzymać radosne emocje w czasie.

balony marzeń
Balony marzeń to idealny pomysł na każde przyjęcie z udziałem dzieci. Goście wypuszczają balony w niebo, unosząc swoje marzenia i skryte życzenia! Balony z helem mogą tworzyć także piękną dekorację, podkreślającą dziecięcy charakter wydarzenia.
koszt: 6 zł / os.

foto studio
Foto Ramka to doskonała integracja gości podczas każdego wydarzenia i ciekawy pomysł na rozkręcenie imprezy. W fotograficznym studio KOM przygotowujemy 1 dużą ramkę + akcesoria dedykowane tematowi imprezy, a goście swoimi aparatami fotograficznymi sami robią sobie zdjęcia. W foto studio nie trzeba nikogo namawiać do pozowania i korzystania rekwizytów, nawet najbardziej nieśmiałe osoby chętnie biorą udział w tej niezobowiązującej zabawie.
koszt: 60 zł

kreatywny kącik dla dzieci
Podczas spotkań rodzinnych warto zadbać o aranżację przestrzeni dla najmłodszych gości. Zainteresowane zabawą dzieci – w miejscu dedykowanym specjalnie dla nich, w którym czują się swobodnie i komfortowo – dają rodzicom okazję do przyjemnego, spokojnego spędzenia czasu. Proponujemy zorganizowanie dla maluchów kreatywnego kącika z niskimi stolikami i pufkami, w którym przygotujemy zestaw kolorowanek, łamigłówek i gier planszowych rozwijających dziecięcą wyobraźnię.
koszt: 60 zł

zabawa z animatorem
Podczas imprez okolicznościowych organizatorzy dbając o najmłodszych uczestników coraz częściej angażują profesjonalnych opiekunów dziecięcych. W tej roli doskonale sprawdza się nasza kadra. Animatorzy KOM to ludzie z pasją, kochający dzieci i zabawę. Każda przeprowadzana przez nas animacja ma wymiar edukacyjny, rozwijający wyobraźnię i kreatywność. Standardowa oferta dotyczy zorganizowania 1-godzinnej zabawy dla max 10 osób.
koszt: 200 zł