komunie i chrzciny DLA CAŁEJ RODZINY

Komunia i chrzciny to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Trzeba wziąć pod uwagę, że świętowanie powinno zakończyć się wczesnym wieczorem. Zaproszeni goście następnego dnia idą zwykle do pracy i dlatego powinno się pozostawić im czas na odpoczynek. Aby uroczystość i następujące po nim przyjęcie przebiegały w ciepłej atmosferze, warto zadbać o:

  • zarezerwowanie wygodnej przestrzeni, z rekreacyjnym otoczeniem
  • wybranie różnorodnego menu, dostosowanego do pory dnia
  • zamówienie tematycznego tortu i lodowych deserów
  • zrobienie eleganckich dekoracji z żywych kwiatów
  • organizację kącika zabaw dla najmłodszych gości

Organizacja komunii i chrzcin w KOM

Wybór KOM na organizację przyjęcia zawsze jest miłą niespodzianką dla gości. Elegancko zaaranżowane wnętrza dawnej bombkarni z nastrojowym muzeum bombki są unikatową propozycją wynajmu. Przyjęcia i bankiety organizujemy w Sali Wielofunkcyjnej (dla grup powyżej 30 osób), eko-kantynie  lub w KOMnacie Bombki (przy mniejszych przyjęciach). To komfortowa, klimatyczna przestrzeń z kilkoma niezależnymi wejściami.

Koncepcję aranżacji i dekoracji budujemy na wartościach planowanej ceremonii. Dla gości przyjęcia ustawiamy okrągłe stoły, nakryte długimi obrusami i białe wysokie stoliki koktajlowe. Wyjątkowy nastrój każdej uroczystości podkreślają świece i kompozycje florystyczne z żywych kwiatów. W cenie podstawowej jest jedna kompozycja z żywych kwiatów na wyeksponowanie dużej hostii przy stoliku dziecka, dla którego jest zorganizowana uroczystość oraz małe dekoracje florystyczne z zielonych roślin mocowane do świec. Zawsze jednak warto wziąć pod uwagę zamówienie pełnych kompozycji kwiatowych, które wypełnią salę naturalnym pięknem harmonii barwy i otaczającej KOM przyrody. Profesjonalne kompozycje florystyczne nadają pierwszemu wrażeniu dodatkowych walorów estetycznych, wpływając na ocenę elegancji i dbałości o dobre samopoczucie zaproszonych gości.

Decydując się na organizację przyjęcia w KOM, nasi klienci nie muszą się martwić żadnymi detalami. My zajmiemy się wszystkim, od przygotowania sali, poprzez podanie wyjątkowych potraw, aż po kompleksową obsługę kelnerską. W standardzie serwisu familijnego są podawane dania obiadowe, które w wazach i półmiskach są rozstawione na stołach gości. Poobiednia zimna płyta, dania ciepłe, serwis kawowy i zimne przekąski wydawane są na stołach szwedzkich. Kelnerzy dbają o czysty serwis naczyń przez cały czas trwania uroczystości, uzupełnianie dań, wydanie tortu i deserów lodowych. Podczas spotkania z naszym doradcą można ustalić indywidualne modyfikacje w zakresie wybranego menu i ogólnych warunków obsługi.

Rozumiemy wyjątkowość tego przyjęcia. Na etapie przyjmowania rezerwacji wspólnie z klientem planujemy agendę całego wydarzenia:

  • godzinę rozpoczęcia i zakończenia imprezy
  • menu i napoje na powitanie
  • godziny podania kolejnych pozycji ustalonego menu
  • czas wprowadzenia atrakcji dodatkowych

Organizowanie przyjęć sprawia nam olbrzymią przyjemność. Z satysfakcją, realizujemy pomysły klientów, obserwując, jak z naszym zaangażowaniem wizje stają się rzeczywistością. Naszym atutem jest doświadczenie i dbałość o spójność wizualną.

Na przyjęciach, w których uczestniczą dzieci sugerujemy zorganizowanie dla nich osobnych stolików, kreatywnego kącika zabaw lub animacji przeprowadzanych przez naszych edukatorów. Dzieci ucieszą się ze spersonalizowanych lizaków, balonów na hel czy buteleczek z domową lemoniadą. Ciekawą atrakcją jest foto studio (ramka + zabawne akcesoria), w którym goście sami mogą zrobić sobie zdjęcie i zatrzymać radosne emocje w czasie.

słodki stół
Słodki stół to idealny sposób na podkreślenie motywu przewodniego imprezy. Cudownie smakuje i pięknie wygląda. Może być ozdobą na prawie każdej imprezie – nadaje się zarówno dla dzieci, jak i na przyjęcia dla dorosłych. Ciekawe naczynia wypełnione słodkościami, deserki wyeksponowane z pomysłem, dekoracje współgrające z motywem i kolorem przewodnim imprezy zachwycają gości i uatrakcyjniają wystrój Sali.
koszt: 250 zł – 850 zł

balony marzeń
Balony marzeń to idealny pomysł na każde przyjęcie z udziałem dzieci. Goście wypuszczają balony w niebo, unosząc swoje marzenia i skryte życzenia! Balony z helem mogą tworzyć także piękną dekorację, podkreślającą dziecięcy charakter wydarzenia.
koszt: 6 zł / os.

foto studio
Foto Ramka to doskonała integracja gości podczas każdego wydarzenia i ciekawy pomysł na rozkręcenie imprezy. W fotograficznym studio KOM przygotowujemy 1 dużą ramkę + akcesoria dedykowane tematowi imprezy, a goście swoimi aparatami fotograficznymi sami robią sobie zdjęcia. W foto studio nie trzeba nikogo namawiać do pozowania i korzystania rekwizytów, nawet najbardziej nieśmiałe osoby chętnie biorą udział w tej niezobowiązującej zabawie.
koszt: 60 zł

kreatywny kącik dla dzieci
Podczas spotkań rodzinnych warto zadbać o aranżację przestrzeni dla najmłodszych gości. Zainteresowane zabawą dzieci – w miejscu dedykowanym specjalnie dla nich, w którym czują się swobodnie i komfortowo – dają rodzicom okazję do przyjemnego, spokojnego spędzenia czasu. Proponujemy zorganizowanie dla maluchów kreatywnego kącika z niskimi stolikami i pufkami, w którym przygotujemy zestaw kolorowanek, łamigłówek i gier planszowych rozwijających dziecięcą wyobraźnię.
koszt: 60 zł

zabawa z animatorem
Podczas imprez okolicznościowych organizatorzy dbając o najmłodszych uczestników coraz częściej angażują profesjonalnych opiekunów dziecięcych. W tej roli doskonale sprawdza się nasza kadra. Animatorzy KOM to ludzie z pasją, kochający dzieci i zabawę. Każda przeprowadzana przez nas animacja ma wymiar edukacyjny, rozwijający wyobraźnię i kreatywność. Standardowa oferta dotyczy zorganizowania 1-godzinnej zabawy dla max 10 osób.
koszt: 200 zł