MAM JUŻ roczek!

Roczek to okazja dla gości, aby zobaczyć jak Wasz skarb zdmuchuje swoją pierwszą w życiu świeczkę! To idealny moment, by w gronie najbliższych cieszyć się sukcesami dziecka i sprawdzić jaką przyszłość sobie wywróży. Planowanie tej uroczystości warto rozpocząć trochę wcześniej, a my chętnie Wam w tym pomożemy. Zaaranżujemy przestrzeń tak, aby maluszek czuł się w niej bezpiecznie. Stworzymy kolorowe przyjęcie, pełne wspomnień i wzruszeń. Wiemy jak zrobić odpowiednią oprawę, abyście z radością wspominali ten wyjątkowy dzień. Obowiązkowymi elementami takiej imprezy z pewnością są:

 • kolorowe dekoracje
 • zabawne akcesoria dla gości – trąbki, czapeczki, balony
 • tematyczny tort z symboliczną świeczką
 • kącik zabaw dla najmłodszych gości
 • wróżby z przymrużeniem oka

Organizacja roczku w KOM

Wybór KOM na organizację przyjęcia zawsze jest miłą niespodzianką dla gości. Elegancko zaaranżowane wnętrza dawnej bombkarni z nastrojowym muzeum bombki są unikatową propozycją miejsca na organizację roczku. Przyjęcia i bankiety organizujemy w Sali Wielofunkcyjnej (dla grup powyżej 30 osób) lub w party box-ie w Kawiarni (przy mniejszych przyjęciach). W przestrzeni kawiarnianej dla najmłodszych zaaranżowaliśmy w przestrzeni kawiarnianej kreatywny plac zabaw z torem dla małych rowerków i basenem z kulkami.

W tworzenie odpowiedniego klimatu tego przyjęcia wkładamy całe nasze serce. Koncepcję aranżacji i dekoracji budujemy na wartościach planowanej ceremonii. Dla gości pierwszych urodzin dziecka rozwieszamy girlandy i pompony w dziecięcej, pastelowej kolorystyce. Wyjątkowy nastrój spotkania podkreśla ciekawie zaaranżowany słodki stół i dziecięca muzyka. Spójność kolorystyczna, z motywem przewodnim daje zachwycający, radosny efekt.

Decydując się na organizację przyjęcia w KOM, nasi klienci nie muszą się martwić żadnymi detalami. My zajmiemy się wszystkim, od przygotowania sali, poprzez podanie wyjątkowych potraw, aż po kompleksową obsługę kelnerską. Oferujemy kilka zróżnicowanych propozycji serwowanych dań. Podczas spotkania z naszym sprzedawcą można ustalić indywidualne modyfikacje w zakresie wybranego menu i ogólnych warunków obsługi. W ramach organizacji możemy dla Państwa zamówić tematyczny tort.

Wyjątkową atrakcją dla wszystkich gości jest słodki stół, który aranżujemy używając wyobraźni i pomysłu. Jego kolor pasuje do całości wystroju i jest spójny z charakterem przyjęcia. Tematyczne karteczki, papierowe rozetki, balony i kolorowe słodkości cieszą oko i dodają smaku całej imprezie. W cenie słodkiego stołu:

 • 3 słoiczki – warzywny, witaminowy i słodki (marchewka, gumy rozpuszczalne, gumiżelki / pianki)
 • owocowe szaszłyki
 • ciasteczka / wafelki w białej czekoladzie, z posypką
 • koreczki jojo w białej czekoladzie, z posypką
 • kolorowy ryż
 • galaretki
 • pączki – donaty
 • bezy
 • dekoracje
 • bukiet balonów na hel

koszt: 250 zł

Rozumiemy wyjątkowość pierwszego przyjęcia urodzinowego. Na etapie przyjmowania rezerwacji wspólnie z klientem planujemy agendę całego wydarzenia:

 • godzinę rozpoczęcia i zakończenia imprezy
 • menu i napoje na powitanie
 • godziny podania kolejnych pozycji ustalonego menu
 • czas wprowadzenia atrakcji dodatkowych

Na Roczek często są zapraszani goście z małymi dziećmi, dla których sugerujemy zorganizować osobne stoliki, kreatywny kącik zabaw lub animacje przeprowadzane przez naszych edukatorów. Mali goście ucieszą się ze spersonalizowanych lizaków, balonów na hel czy buteleczek z domową lemoniadą. Ciekawą atrakcją jest foto studio (ramka + zabawne akcesoria), w którym goście sami mogą zrobić sobie zdjęcie i zatrzymać radosne emocje w czasie.

balony marzeń
Balony marzeń to idealny pomysł na każde przyjęcie z udziałem dzieci. Goście wypuszczają balony w niebo, unosząc swoje marzenia i skryte życzenia! Balony z helem mogą tworzyć także piękną dekorację, podkreślającą dziecięcy charakter wydarzenia.
koszt: 6 zł / os.

foto studio
Foto Ramka to doskonała integracja gości podczas każdego wydarzenia i ciekawy pomysł na rozkręcenie imprezy. W fotograficznym studio KOM przygotowujemy 1 dużą ramkę + akcesoria dedykowane tematowi imprezy, a goście swoimi aparatami fotograficznymi sami robią sobie zdjęcia. W foto studio nie trzeba nikogo namawiać do pozowania i korzystania rekwizytów, nawet najbardziej nieśmiałe osoby chętnie biorą udział w tej niezobowiązującej zabawie.
koszt: 60 zł

kreatywny kącik dla dzieci
Podczas spotkań rodzinnych warto zadbać o aranżację przestrzeni dla najmłodszych gości. Zainteresowane zabawą dzieci – w miejscu dedykowanym specjalnie dla nich, w którym czują się swobodnie i komfortowo – dają rodzicom okazję do przyjemnego, spokojnego spędzenia czasu. Proponujemy zorganizowanie dla maluchów kreatywnego kącika z niskimi stolikami i pufkami, w którym przygotujemy zestaw kolorowanek, łamigłówek i gier planszowych rozwijających dziecięcą wyobraźnię.
koszt: 60 zł

zabawa z animatorem
Podczas imprez okolicznościowych organizatorzy dbając o najmłodszych uczestników coraz częściej angażują profesjonalnych opiekunów dziecięcych. W tej roli doskonale sprawdza się nasza kadra. Animatorzy KOM to ludzie z pasją, kochający dzieci i zabawę. Każda przeprowadzana przez nas animacja ma wymiar edukacyjny, rozwijający wyobraźnię i kreatywność. Standardowa oferta dotyczy zorganizowania 1-godzinnej zabawy dla max 10 osób.
koszt: 200 zł