Edukator / Animator organizujący zabawy i realizujący programy – oferta pracy

3 marca 2018

KOM – Centrum Kreatywnej Edukacji i Twórczej Zabawy
Organizujemy dla dzieci czas wolny, angażując je do twórczego myślenia i działania. Pracujemy w oparciu o teorię Inteligencji Wielorakich, rozbudzając wszechstronne zainteresowania i ciekawość świata. Podczas warsztatów integrujemy, uczymy współpracy, inspirujemy do krytycznego myślenia i kreatywnego działania. Wydobywamy i uwalniamy potencjał dziecięcych umysłów.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pozytywnych osób na stanowisko:

EDUKATOR / ANIMATOR

Do prowadzenia programów edukacyjnych i organizacji czasu wolnego dzieci

miejsce pracy: Milicz, Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny, ul.Jarosława Dąbrowskiego 3

Wymagania i kompetencje zawodowe:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • samodzielność i komunikatywność
  • odpowiedzialność i kreatywność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• wykształcenie kierunkowe: pedagogika, psychologia
  • znajomość języka angielskiego – komunikatywna
  • dyspozycyjność w weekendy
  • doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy:

• współdziałanie w kreatywnym zespole, oparte na stosowaniu nowoczesnych, niekonwencjonalnych technik warsztatowych
  • wielokierunkowy rozwój i otwartość na wdrażanie własnych pomysłów
  • min. ¾ etatu
  • umowę o pracę lub zlecenie
  • możliwość prowadzenia zajęć w szkole podstawowej

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@kom.edu.pl lub na adres siedziby firmy: ul. J. Dąbrowskiego 3, 56-300 Milicz

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).